WindowsArchiwumProgramy archiwalneText Deduplicator Plus

Text Deduplicator Plus1.04

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Text Deduplicator Plus to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie, służące do usuwania ze wskazanych plików tekstowych duplikujących się pozycji. Dodatkowo oferuje ono również funkcje sortowania oraz zliczania wystąpień unikatowych wyrażeń.

Pomimo swojej olbrzymiej prostoty Text Deduplicator Plus charakteryzuje się właściwościami, których nie powstydziłyby się różnego rodzaju komercyjne rozwiązania. Program doskonale radzi sobie z bardzo dużymi plikami tekstowymi (zawierającymi nawet 2 miliony wierszy), a wszystkie dostępne w nim operacje wykonywane są szybko oraz sprawnie.

Obsługa programu jest banalnie prosta i ogranicza się w zasadzie tylko do wczytania pliku tekstowego. Po wykonaniu jakiejkolwiek operacji wyniki pracy zapisywane są na dysku (w tej samej lokalizacji co plik wejściowy) w obrębie nowego pliku tekstowego.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
ProducentAlex Nolan
Liczba pobrań208
Data aktualizacji13 lut 2013
Rozmiar pliku0.59 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)