WindowsGryAkcja i strzelankiThe Hulk

The Hulk

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dynamiczna gra akcji przedstawiona z perspektywy trzecioosobowej, która nawiązuje do filmu o takim samym tytule.

Hulk miażdżyć

Akcja gry The Hulk, ściśle opiera się na historii przedstawionej w filmie studia Marvel, zresztą o takim samym tytule. Wcielamy się w niej w Bruce’a Bannera, który rok po wydarzeniach filmowych postanawia za wszelką cenę powstrzymać okrutnego Leadera przed stworzeniem straszliwych kreatur, mających za cel zaprowadzić na ziemi chaos. Nasz bohater posiada raczej nikłą siłę względem trudnych przeciwników, ale wciąż może liczyć na swoje agresywne alter-ego - Hulka.

Hulk jest filmową kwintesencją zniszczenia. Zielonym potworem zrodzonym przez eksperymenty promieniowania gamma, prowadzone na naszym bohaterze jeszcze za jego młodzieńczych lat. Bruce nie ma znacznego wpływu na swoją ukrytą osobowość, ale jedno jest pewne … jak się zdenerwuje, to będzie się działo.

Walka ponad rozum

Po przemianie w zielonego kolosa, Hulk staje się istną maszyną zniszczenia. Jest nie tylko odporny na obrażenia, ale równie szybki co silny. Targają nim najniższe emocje i nawet małe wzburzenie może wywołać lawinę szału. Rozgrywka przypomina trochę mechanikę znaną w klasycznego Fighting Force, gdzie jako oszalali buntownicy demolowaliśmy samochody i napotkanych przeciwników. Tu jest zresztą podobnie, ale z o wiele większym przytupem.

Hulk bowiem siłą dorównuje bowiem najpotężniejszym tworem z uniwersum Marvela, bez problemu miotając czołgiem jak zabawką. Do dyspozycji naszego bohatera oddano szereg umiejętności aktywnych, jak i pasywnych. Możemy łapać i rzucać w przeciwników elementami otoczenia, bić, miażdżyć, niszczyć a przede wszystkim wykorzystywać specjalne umiejętności jak dla przykładu uderzenie Gamma. Na graczy czeka 30 rozbudowanych lokacji, gdzie wielokrotnie zagramy zielonym olbrzymem choć nie mogło zabraknąć kilku wydarzeń z jego łagodniejszym odpowiednikiem.

Kluczowe cechy gry:

  • Hulk miażdżyć
  • Hulk niszczyć
  • Hulk nigdy nie iść na łatwiznę
  • Ataki gamma
  • Otoczenie może być bronią
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań117
Data aktualizacji5 sie 2020
Rozmiar pliku166.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)