iOSRozrywka i hobbyInne programy dla hobbystówThe Mushroom Book
The Mushroom Book ikona

The Mushroom Book2.6.7

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Atlas Grzybów to multimedialny poradnik dla miłośników zbierani i jedzenia grzybów. Posiada informacje o wszystkich najpopularniejszych gatunkach, dodatkowo pozwala w łatwą identyfikację.

Ekran główny oferuje nam dwie opcje: start oraz identyfikację. Pierwsza z nich zawiera listę najpopularniejszych gatunków grzybów. Przy ich nazwie widnieje oznaczenie o szkodliwości dla człowieka oraz łacińska nazwa. Po wybraniu konkretnego grzyba otrzymujemy bardziej szczegółowy opis wraz ze zdjęciem. Dowiemy się z niego kiedy i gdzie najlepiej ich szukać, w jakich okolicznościach mogą być szkodliwe oraz z czym najłatwiej je pomylić.

Ciekawie prezentuje się narzędzie o nazwie identyfikacja. Za pomocą grafik określamy 4 podstawowe cechy grzyba takie jak np. rodzaj kapelusza czy też podłoża. Na tej podstawie program podpowiada nam z jakie grzyby spełniają dane kryteria. Jest to pomocne zwłaszcza gdy nie znamy nazwy.

Aplikacja dostępna jest za darmo, a wśród jej zalet należy wymienić regularne aktualizacje. Co pewien czas wyświetla pełnoekranowe reklamy, nie są one jednak zbyt uciążliwe. Wśród zalet należy wspomnieć także o miłej dla oka szacie graficznej.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentappassion.net
Liczba pobrań98
Data aktualizacji31 maj 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
The Mushroom Book ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)