The Path To Luma ikona

The Path To Luma0.1.975

AndroidGryLogiczne i karcianeThe Path To Luma
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

The Path To Luma to gra, za którą stoi szczytna idea promowania różnego rodzaju działań związanych z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Autorzy przedstawili je w bardzo ciekawy i przede wszystkim grywalny sposób łącząc przesłanie z dobrą zabawą.

The Path To Luma to gra logiczna stanowiąca w pewnym sensie skrzyżowanie Monument Valley z Małym Księciem. Na każdym poziomie będącym samodzielną, niewielką planetą otrzymujemy misję szybkiego i sprawnego odnalezienia drogi z punktu A do punktu B.

W międzyczasie rozwiązujemy proste zagadki logiczne polegające w głównej mierze na przesuwaniu i aktywacji odpowiednich elementów. Dzięki tym czynnościom poszczególne planety powracają do życia, a my wzbogacamy swą wiedzę dotyczącą źródeł energii.

Na gracza czeka 20 poziomów osadzonych w artystycznym i klimatycznym pod względem oprawy muzycznej świecie. Do ważnych zalet projektu należy zaliczyć to, że jest on darmowy i nie zawiera żadnych reklam.

The Path To Luma to dobrze wykonana, dopracowana w szczegółach i wciągająca gra logiczna, której zdecydowanie warto poświęcić swój czas.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań131
Data aktualizacji26 cze 2018
Rozmiar pliku203.00 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
The Path To Luma ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)