bDUzvvlx
The Path To Luma ikona

The Path To Luma

Strona głównaiOSGryLogiczne i karcianeThe Path To Luma
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

The Path To Luma to gra, za którą stoi szczytna idea promowania różnego rodzaju działań związanych z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Autorzy przedstawili je w bardzo ciekawy i przede wszystkim grywalny sposób łącząc przesłanie z dobrą zabawą.

bDUzvvlz

The Path To Luma to gra logiczna stanowiąca w pewnym sensie skrzyżowanie Monument Valley z Małym Księciem. Na każdym poziomie będącym samodzielną, niewielką planetą otrzymujemy misję szybkiego i sprawnego odnalezienia drogi z punktu A do punktu B.

W międzyczasie rozwiązujemy proste zagadki logiczne polegające w głównej mierze na przesuwaniu i aktywacji odpowiednich elementów. Dzięki tym czynnościom poszczególne planety powracają do życia, a my wzbogacamy swą wiedzę dotyczącą źródeł energii.

Na gracza czeka 20 poziomów osadzonych w artystycznym i klimatycznym pod względem oprawy muzycznej świecie. Do ważnych zalet projektu należy zaliczyć to, że jest on darmowy i nie zawiera żadnych reklam.

The Path To Luma to dobrze wykonana, dopracowana w szczegółach i wciągająca gra logiczna, której zdecydowanie warto poświęcić swój czas.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań50
Data aktualizacji5 mar 2021
Rozmiar pliku235.00 MB
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
The Path To Luma ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUzvvme
bDUzvvmv