bDUNccGJ

The RAD Video Tools1.300m

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

The RAD Video Tools to specyficzne narzędzie do konwersji wideo, które zintegrowane zostało z kodekami Bink i Smacker. Umożliwia ono nie tyle samą konwersję klipów do formatu BIK oraz SMK, co również ich oglądanie za pośrednictwem wbudowanego odtwarzacza.

bDUNccGL

Wspomniane formaty wideo są mało popularne, jednak z racji zalet jakie ze sobą niosą często wykorzystuje się je do kodowania różnego rodzaju klipów, które spotkać można w grach komputerowych. Narzędzie obsługuje większość najpopularniejszych formatów wideo, dając możliwość konwertowania filmów m.in. do postaci plików BIK i SMK, jak również w przeciwnym kierunku do formatów AVI, WAV, FLC, BMP, GIF, JPEG, TGA, TIFF, PCX oraz PNG.

The RAD Video Tools oferuje wbudowany odtwarzacz audio-wideo oraz mikser ścieżki dźwiękowej. Mocną stroną narzędzia są duże możliwości konfiguracyjne, pozwalające dowolnie skalować i przycinać obraz, dostosowywać jego podstawowe parametry, usuwać wybrane klatki, ustalać poziom kompresji i wiele więcej.

Co istotne, narzędzie pozwala także konwertować multimedia do postaci plików wykonywalnych EXE wraz z wbudowanym odtwarzaczem. Takie rozwiązanie umożliwi odtworzenie materiału na dowolnym komputerze, bez konieczności instalacji żadnych dodatkowych komponentów - kodeków, playera itp.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
The RAD Video Tools 1.300mwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.09 ocen
Liczba pobrań11 305
Data aktualizacji7 kwi 2019
Rozmiar pliku1.38 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUNccHq
bDUNccHH