WindowsGryZręcznościoweThe Settlers: Smack A Thief!

The Settlers: Smack A Thief!

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

The Settlers: Smack A Thief! pełniło swego czasu rolę reklamówki dla kolejnej, czwartej części The Settlers - znanych praktycznie każdemu miłośnikowi tej kategorii gier. Popularność The Settlers przeniosła się także na wersję Smack A Thief!, która również zgromadziła sobie sporą rzeszę zagorzałych zwolenników, którzy w oczekiwaniu na kolejną część przygód ulubionych osadników, oddawali się przyjemnościom płynącym ze Smack A Thief!

Należy wspomnieć, że The Settlers: Smack A Thief! nie wiele ma wspólnego z prawdziwymi Settlersami, ponieważ praktycznie w całości pozbawiona jest aspektów taktycznych i elementów planowania. Ponadto jednej rozgrywki nie będziemy w stanie przeprowadzać tygodniami, albowiem wartkość akcji z jaką będziemy mieli do czynienia z pewnością na to nie pozwoli. Wcielamy się w rolę "karcącej dłoni", której głównym zadaniem jest ochrona dobytku osiadłych kolonistów przed złodziejaszkami z północy (ponoć to Vikingowie). Na całej planszy bez przerwy mamy z nimi do czynienia, schodzą się zewsząd i usiłują zapakować nasz skarb do swoich worków. Należy wówczas "karcącą dłonią" namierzyć delikwenta i przytrzymując lewy klawisz myszy wystrzelić mu prosto w twarz. Siła uderzenia zależy od długości czasu jaki poświęcimy na przytrzymanie lewego klawisza myszy. Ma to również swoje odbicie w ilości punktów, które trafiają na nasze konto. Niestety chętnych na nasze złoto i srebro z układu na układ przybywa. Na całe szczęście w jego pilnowaniu pomagają nam wykwalifikowane oddziały strażników, ale ze względu na nużący tryb pracy nie zawsze można na nich polegać ;-). W trakcie gry można zdobywać dodatkowe punkty w postaci diamentów i innych "pomagajek" takich jak bomby czy świece. Posługiwanie się nimi nie powinno nastręczyć nikomu żadnych problemów. Im gra trwa dłużej, tym trudniej jest upilnować swojego dobytku. Miejcie zatem oczy szeroko otwarte.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań11 750
Data aktualizacji18 sie 2006
Rozmiar pliku3.56 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)