bDUfWxnp

The Sims 3: Studenckie Życie

Strona głównaWindowsGryMody i dodatki do gierThe Sims 3: Studenckie Życie
Pobierz program
za pośrednictwem platformy Origin
  • Slider item

The Sims 3: Studenckie Życie to dodatek do kultowej gry The Sims 3, który jak sam tytuł sugeruje, umożliwia graczowi zapisanie swoich Simów na studia w celu podniesienia ich kwalifikacji.

bDUfWxnr

Rozszerzenie The Sims 3: Studenckie Życie wprowadza do gry sześć kierunków studiów, które mogą zostać podjęte przez Simów niezależnie od ich wieku. Zdobycie wyższego wykształcenia przez naszych wirtualnych bohaterów zapewni im większą ilość ofert pracy oraz co oczywiste, również znacznie wyższe zarobki.

Studia to nie tylko nauka. Nie zapomnieli o tym również twórcy dodatku. Poza samą nauką nasi Simowie będą mogli nawiązywać nowe znajomości oraz imprezować. Do zwiedzania dostępne będą nowe lokacje, m.in. miasteczko akademickie, a w zależności od poczynań nasz Sim przypisany zostanie do jednej z trzech grup społecznych (kujonów, buntowników czy ważniaków).Kluczowe cechy gry:możliwość podjęcia studiówwyższe wykształcenie daje więcej ofert pracy i większe zarobkipoza nauką również imprezowanienowe lokacje – miasteczko akademickie6 kierunków studiów

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań88
Data aktualizacji14 lip 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUfWxnW
bDUfWxon