bDUNboJN

The Sims 4: Stwórz Sima

Strona głównaWindowsGrySymulatoryThe Sims 4: Stwórz Sima
Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Edytory postaci w grach osiągają już tak zaawansowany poziom, że w sumie nie dziwi fakt, iż niektórzy producenci gier decydują się wypuścić samo takie narzędzie jako niezależny programik, aby fani mogli się nim bezpłatnie pobawić. Twórcy The Sims 4 również postanowili podążyć tą droga, oddając w nasze ręce darmową aplikację Stwórz Sima. Okazuje się, że tylko przy projektowaniu rodzinki można spędzić wiele godzin.

bDUNboJP

Edytor jest niezwykle intuicyjny. Poza dobraniem podstawowej głowy, nosa, fryzury, zarostu i do tego ubioru, umożliwia szczegółowe zmiany wyglądu członków przyszłej cyfrowej rodziny. Wystarczy najechać kursorem myszy na określoną część ciała, by po wciśnięciu lewego klawisza zacząć ją modyfikować zwyczajnie ruchem w odpowiednią stronę. Zmiana nosa, szerokości żuchwy czy klatki piersiowej przebiega natychmiast.

Ponadto wstępnie wskażemy aspiracje i zestaw cech podopiecznego, wpływających potem na jego zachowanie w pełnej wersji The Sims 4. W menu znajdziemy do tego krótkie poradniki na podstawowe zagadnienia. Edytor naturalnie umożliwia zapisanie wykreowanych postaci, by potem móc wykorzystać je w grze właściwej. Narzędzie sprawnie działa nawet na słabszych komputerach, tak samo zresztą jak cała gra.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core 2 Duo 1.8 GHz lub AMD Athlon 64 4000+
  • 2 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 6600 lub AMD Radeon X1300

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Origin - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki. Do zabawy potrzebne będzie też zarejestrowanie darmowego konta na stronie Origin.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
ProducentMaxis
Liczba pobrań6 112
Data aktualizacji22 lut 2016
Rozmiar pliku1120.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUNboKu
bDUNboKL