AndroidGryPrzygodoweThe Witcher Adventure Game
The Witcher Adventure Game ikona

The Witcher Adventure Game

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wiedźmin Gra Przygodowa to cyfrowe wydanie gry planszowej osadzonej w uniwersum Wiedźmina. Pozwala na rywalizację z komputerem oraz żywym przeciwnikiem, zarówno offline jak i online.

W grze Wiedźmin Gra Przygodowa możemy wybrać jedną z 4 postaci, są to: Geralt, Jaskier, Triss, oraz Yarpena. Rozgrywka każdym z nich wygląda nieco inaczej, dodatkowo na początku zabawy wybieramy jedną z 2 kart zadań, które określają nasze cele w danej grze. Choć Wiedźmin Gra Przygodowa pozwala na kooperacje, to jednak za każdym razem zwycięzca może być tylko jeden.

W zasady wprowadza nas zestaw materiałów wideo, tłumaczących poszczególne elementy rozgrywki. Nie zabrakło także tradycyjnego działu ze spisanymi regułami podzielonymi na kategorie. Mamy do niego dostęp, w każdym momencie gry. Nad ich przygotowaniem pracował Ignacy Trzewiczek, znany autor gier planszowych.

Oprawa to najmocniejszy element tego tytułu. Zarówno grafika, animacje jak i muzyka potrafią zachwycić. Co ważne, wszystkie są utrzymane w klimacie innych produkcji z tego uniwersum. Całość nie tylko wygląda i brzmi ładnie, ale też działa płynnie nawet na słabszych urządzeniach.

Wśród wad gry na pewno warto wspomnieć o małej ilości graczy online. Oczywiście zawsze do rozgrywki możemy zaprosić znajomych, bądź też zmierzyć się z komputerem. Gra nie posiada na chwilę obecną dodatkowych mikropłatności. Autorzy nie wykluczają jednak w przyszłości jej rozwoju poprzez nowe przygody i dodatki. Tytuł działa głównie na tabletach i fabletach.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań1 216
Data aktualizacji6 lip 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
The Witcher Adventure Game ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)