iOSGryPrzygodoweThe Witcher Adventure Game
The Witcher Adventure Game ikona

The Witcher Adventure Gameversion 1.2.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wiedźmin Gra Przygodowa to mobilne, cyfrowe wydanie gry planszowej o tej samej nazwie. Osadzono ją w świecie Wiedźmina i wzorowano na serii gier komputerowych o przygodach Geralta.

W grze Wiedźmin Gra Przygodowa możemy wybrać jedną z 4 postaci, są to: Geralt, Jaskier, Triss, oraz Yarpena. Rozgrywka każdym z nich wygląda nieco inaczej, dodatkowo na początku zabawy wybieramy jedną z 2 kart zadań, które określają nasze cele w danej grze. Choć Wiedźmin Gra Przygodowa pozwala na kooperacje, to jednak za każdym razem zwycięzca może być tylko jeden.

W zasady wprowadza nas zestaw materiałów wideo, tłumaczących poszczególne elementy rozgrywki. Nie zabrakło także tradycyjnego działu ze spisanym regułami podzielonymi na kategorie. Mamy do niego dostęp, w każdym momencie gry. Nad ich przygotowaniem pracował Ignacy Trzewiczek, znany autor gier planszowych.

Oprawa to najmocniejszy element tego tytułu. Zarówno grafika, animacje jak i muzyka potrafią zachwycić. Co ważne, wszystkie są utrzymane w klimacie innych produkcji z tego uniwersum. Całość nie tylko wygląda i brzmi ładnie, ale też działa płynnie nawet na słabszych urządzeniach.

Wśród wad gry na pewno warto wspomnieć o małej ilości graczy online. Oczywiście zawsze do rozgrywki możemy zaprosić znajomych, bądź też zmierzyć się z komputerem. Jeżeli jednak, zechcemy pograć z nieznajomymi ich poszukiwanie może zająć wiele czasu. Gra nie posiada na chwilę obecną dodatkowych mikropłatności. Autorzy nie wykluczają jednak w przyszłości jej rozwoju poprzez nowe przygody i dodatki. W wersję iOS mogą zagrać jedynie posiadacze iPadów.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań276
Data aktualizacji10 lip 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
The Witcher Adventure Game ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)