bDTTHSxx
Thea for SketchUp ikona

Thea for SketchUp1.5.08.488

Pobierz program
wersja stabilna (64-bit)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Thea for SketchUp to wersja świetnego renderera Thea przeznaczona do używania z programami SketchUp Pro i SketchUp Make do wersji 6 do najnowszej. Program instaluje wtyczkę dla SketchUpa i samodzielną wersję programu z interfejsem, który pozwala przygotować scenę do renderowania, nakładać materiały i dodawać światła do scen.

bDTTHSxz

Thea Renderer to świetny silnik renderujący, generujący fotorealistyczne obrazy i animacje. Do dyspozycji mamy adaptacyjne algorytmy interpolacyjne, poprawne matematycznie symulowanie rozchodzenia się promieni światła oraz renderowanie interaktywne z autorskim silnikiem Presto. Thea ma bogatą bibliotekę licencjonowanych materiałów, dostępną tylko w tym programie.

Thea Renderer w Sketchupie dostępna jest w menu „Rozszerzenia”. Można tam włączyć pasek narzędziowy, przeglądarkę materiałów oraz interfejs renderowania.

By pobrać rozszerzenie trzeba podać swoje dane na stronie producenta. Wersja demonstracyjna renderera pozwala sprawdzić wszystkie jego możliwości, ale na obrazach i animacjach umieszcza znak wodny. Thea dobrze działa z komputerem z kartami graficznymi NVIDIA CUDA (przynajmniej CUDA 6.5, Compute Capability 2.0).

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań194
Data aktualizacji13 mar 2017
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Thea for SketchUp ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTTHSye
bDTTHSyv