bEaBSLDp
Thea Renderer Standalone Studio ikona

Thea Renderer Standalone Studio1.5.08.1455

Strona głównamacOSGrafikaSilniki renderująceThea Renderer Standalone Studio
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Thea Renderer to świetny silnik renderujący, generujący fotorealistyczne obrazy i animacje. Do dyspozycji mamy adaptacyjne algorytmy interpolacyjne, poprawne matematycznie symulowanie rozchodzenia się światła oraz renderowanie interaktywne z autorskim silnikiem Presto. Thea ma bogatą bibliotekę licencjonowanych materiałów, dostępną tylko w tym programie, oraz własne „studio”, w którym można ustawiać modele, nakładać na nie materiały i dodawać światła do scen.

bEaBSLDr

Thea Renderer pozwala na komponowanie scen z wielu modeli, także importowanych w różnych formatach (3DS, OBJ i inne). Pędzel instancji pozwala szybko i precyzyjnie rozmieścić na scenie powtarzające się obiekty, stosując zmiany w rozmiarze i położeniu. Studio zostało także wyposażone w zaawansowany edytor materiałów (także działający samodzielnie), pozwalający tworzyć tekstury i precyzyjnie dobierać barwy, także podglądając materiał przy różnym świetle. Edytor Relight zaś pozwala pracować z obrazami z różnymi grupami świateł.

Studio ma także własną „Ciemnię”, gdzie można przeprowadzić postprodukcję wyrenderowanego obrazu, poprawiając ekspozycję, nakładając filtry czy przeprowadzając analizę fotometryczną. Prawie wszystkie poprawki można wprowadzić jeszcze w czasie renderowania obrazu. Edytor animacji w Thea Rendererze pozwala pokierować kamerę po obranej ścieżce, co świetnie się sprawdza przy prezentacji produktów lub projektów wnętrz.

Thea wymaga karty graficznej NVIDIA CUDA (przynajmniej CUDA 6.5, Compute Capability 2.0). Wersja demonstracyjna umieszcza na renderowanym obrazie znak wodny.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Thea Renderer Standalone Studio 1.5.08.1455wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań54
Data aktualizacji13 mar 2017
Rozmiar pliku58.74 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (demo)
Thea Renderer Standalone Studio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEaBSLDW
bEaBSLEn