bEhNThpN
This War of Mine ikona

This War of Mine1.5.10

Strona głównaAndroidGryPrzygodoweThis War of Mine
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

This War of Mine to mobile wydanie rodzimego hitu. Gra pozwala nam przenieść się na pole działań wojennych, jednak w przeciwieństwie do wielu innych tytułów nie wcielamy się w rolę wszechmocnego żołnierza, ale bezbronnego cywila. To właśnie trudy walki o przetrwanie tworzą niesamowity klimat tej produkcji, który zyskał uznanie wśród krytyków i graczy.

bEhNThpP

Akcja gry przedstawia historię grupki osób zaskoczonych przez wielki konflikt. Kto to dokładnie będzie jest uzależnione od danej partii. Za każdym razem możemy natknąć się na zupełnie innych ludzi, o innej historii, choć to akurat nie ma większego wpływu na samą rozgrywkę. Znacznie ważniejsza jest specjalizacja ocalałych. W zespole znajdzie się np. poszukiwacz z plecakiem, który będzie idealny do nocnych eskapad po dobra materialne, kucharz, czy też sprinter.

Rozgrywkę podzielono na dni oraz noce, które diametralnie się od siebie różnią. Kiedy widno, jesteśmy we własnym domu. Da się tu odpoczywać, leczyć rany z użyciem dostępnych środków, zaspokajać głód spożywając posiłki (o ile posiadamy jakąś żywność), a także wytwarzać nowe meble i przedmioty. Wraz z nastaniem nocy możemy opuścić nasze schronienie i wyruszyć na szaber.

Wydanie mobilne nie utraciło nic z klimatu wersji PC, jednak prawdziwym wyzwaniem było dopasowanie interfejsu do specyfiki urządzeń z ekranem dotykowym. Sztuka ta udała się autorom dobrze, ale nie idealnie. Gra obecnie obsługuje jedynie tablety, ale nawet na nich możemy mieć drobne problemy z nawigacją. Przydatny okazuje się rysik. Zamiast zaprojektowanego od nowa interfejsu zazwyczaj witają nas rozwiązania znane z wersji PC tylko odpowiednio powiększone.

This War of Mine może odstraszać również ceną. Jest wysoka, do tego bez możliwości sprawdzenia wersji demo. Optymalizacja na testowanych urządzeniach wypadała bardzo dobrze, zawsze jednak lepiej sprawdzić grę przed zakupem na własnym urządzeniu. Jeżeli nie mieliście wcześniej okazji grać w This War of Mine, a dysponujecie odpowiednim tabletem, warto rozważyć jej zakup. To jedna z lepszych produkcji jakie trafiły na urządzenia mobilne w 2015 roku.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań1 170
Data aktualizacji4 gru 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
This War of Mine ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhNThqu
bEhNThqL