bDTZSpFN
Thumbs Remover ikona

Thumbs Remover1.6.1.280

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Thumbs Remover to proste narzędzie przeznaczone do wyszukiwania i usuwania plików podglądu (thumbs.db) generowanych przez system Windows.

bDTZSpFP

Pliki thumbs.db tworzone są automatycznie przez system i gromadzą (miniatury) pamięć podręczną grafik, filmów, dokumentów oraz plików HTML. Ich głównym celem jest poprawa wydajności otwierania folderów w Eksploratorze Windows. Z czasem system może nagromadzić sporą ilość takich plików, które mogą zajmować niepotrzebnie powierzchnię naszego dysku twardego. Thumbs Remover pozwala na wyszukiwanie takich plików oraz umożliwia wskazanie z jakich lokalizacji powinny być one skasowane.

Ponadto Thumbs Remover oferuje możliwość włączania i wyłączania procesu generowania plików thumbs.db (Windows XP i 8) jak również pozwala na szybki dostęp do skanowania folderów lub dysków dzięki integracji z menu kontekstowym Eksploratora Windows.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Thumbs Remover 1.6.1.280wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentXtreme-LAb
Liczba pobrań965
Data aktualizacji21 maj 2014
Rozmiar pliku0.84 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Thumbs Remover ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZSpGu
bDTZSpGL