Tixati ikona

Tixati2.87

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tixati to nowoczesny i zarazem bezpłatny program P2P, przeznaczony do wymiany plików przy użyciu protokołu BitTorrent.

Tixati charakteryzuje się dużą ilością opcji konfiguracyjnych, za pomocą których możemy nie tylko zmodyfikować i usprawnić wygląd interfejsu programu, ale również zmodyfikować ustawienia związane z połączeniem i transferem danych. Program pozwala przydzielić odpowiedni limit transferu dla pobieranych i wysyłanych danych, a także ustawić port TCP/UDP w celu uzyskania maksymalnej prędkości podczas pobierania plików z sieci.

Program oferuje możliwość podglądu aktywnych trackerów i postępu pobierania/wysyłania plików. Poza tym pozwala przeglądać i zarządzać całą zawartością danych z poziomu aplikacji oraz odczytywać szczegółowe informacje zawarte w logach z wykonywanych operacji. Nie zabrakło w nim czytnika danych RSS, terminarza oraz dodatkowych narzędzi do przenoszenia danych w trakcie pobierania i filtrowania według adresów IP.

Na szczególną uwagę zasługuje pełne wsparcie dla mechanizmów DHT (Distributed Hash Table) i PEX (Peer Exchange), wspomagające użytkownikom wyszukiwanie plików w sieci BitTorrent. Oprócz tego umożliwia uruchamianie torrentów za pomocą linków magnet (Magnet Link), a także obsługuje szyfrowanie protokołu, w celu zwiększenia bezpieczeństwa podczas pobierania lub wysyłania danych.

Udostępnij
Tixati 2.87wersja stabilna (32-bit)
Tixati 2.87wersja stabilna (64-bit)
Tixatiwersja portable
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.431 ocen
Liczba pobrań13 751
Data aktualizacji10 gru 2021
Rozmiar pliku15.71 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Tixati ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)