iOSEdukacja i naukaSłowniki i translatoryTłumacz Google
Tłumacz Google ikona

Tłumacz Google7.16.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Tłumacz Google jest oficjalnym klientem usługi Google Translate dla platformy iOS. Dzięki niej, użytkownik jest w stanie tłumaczyć między wieloma językami ręcznie wpisywany tekst, napisy na zdjęciach oraz głos przy pomocy jedynie urządzenia mobilnego takiego jak smartfon lub tablet.

Aplikacja wykorzystuje do działania serwery firmy Google. Serwery i technologia producenta tłumaczy tekst wpisywany za pomocą klawiatury i odręcznie, możliwe jest również jego odczytywanie z wykonanych zdjęć, oraz dyktowanie przez mikrofon.

Dzięki aplikacji Google możliwe jest również tłumaczenie wiadomości SMS. Niestety w wersji na iOS brakuje opcji pobierania słowników do pamięci offline. Tłumacz Google może również na bieżąco tłumaczyć całe rozmowy, ponadto użytkownik otrzymuje dostęp do historii tłumaczeń i możliwości zapisywania własnego słownika. Dzięki temu w łatwy sposób odnajdzie archiwalne tłumaczenia. Translator wspiera również łatwe kopiowanie w przypadku używania trybu Split view. Aplikacja dostępna jest za darmo.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań6 387
Data aktualizacji21 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Tłumacz Google ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)