TMPGEnc Authoring Works ikona

TMPGEnc Authoring Works6.0.10.12

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TMPGEnc Authoring Works to komercyjne oprogramowanie służące do tak zwanego authoringu (tworzenia) płyt DVD, Blu-Ray i nie tylko. Z jego pomocą stworzymy płytę z filmem w kompleksowy, ale jednocześnie intuicyjny sposób, która będzie mogła być odtworzona na niemal każdym urządzeniu.

Aplikacja obsługuje wszystkie popularne formaty i kontenery wideo, przez co umożliwia import w zasadzie każdego pliku. Po dodaniu filmu do kreatora możemy go wzbogacić o napisy, efekty specjalne i menu do obsługi w odtwarzaczach DVD/Blu-Ray. Przed nagraniem płyty możliwa jest także podstawowa edycja video, pozwalająca na wycięcie zbędnych fragmentów, czy też usunięcie konkretnych klatek animacji. Bez przeszkód możemy także nagrać na płytę kilka filmów, które zostaną połączone w jedną całość.

Podobnie jak w przypadku innych aplikacji tego producenta, także i tutaj obsługa jest stosunkowo prosta, nawet pomimo braku polskiej wersji językowej. Z łatwością możemy chociażby dodać materiały źródłowe za pomocą kreatora. Łatwo zmienimy format obrazu, jego rozdzielczość i inne aspekty.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.
Udostępnij
TMPGEnc Authoring Works 6.0.10.12wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
ProducentPegasys Inc
Liczba pobrań717
Data aktualizacji3 kwi 2019
Rozmiar pliku892.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
TMPGEnc Authoring Works ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)