AndroidGryDla dzieciToca Town
Toca Town ikona

Toca Town1.8.1-play

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Toca Town to aplikacja dzięki której nasze pociechy poznają lepiej świat przedmiotów i zależności pomiędzy nimi. Wkraczając do tytułowego, sympatycznego miasteczka mogą lepiej poznać interakcje pomiędzy ludźmi, a przedmiotami.

Zabawę rozpoczynamy od mapy miasta. Znajduje się na niej kilka lokacji, do których możemy przejść. Są to między innymi przytulne mieszkanko czy nawet całe piętro domku jednorodzinnego, duży park z biwakiem, restauracja, market oraz posterunek policji. W każdym z tych miejsc napotkamy ludzi oraz sporą ilość przedmiotów codziennego użytku. Do lokacji możemy wprowadzić także nowe osoby przeciągając je ze specjalnego menu, które pojawi się u dołu ekranu.

Każde z miejsc zawiera sporo interakcji typowym dla niego, ale pozwala także na inne, dziwne kombinacje. Cała zabawa polega na ich odkrywaniu, najlepiej pod czujnym okiem rodzica, który wzbogaci całość swoimi komentarzami i rozmową z dzieckiem.

Toca Town zawiera specjalny panel przeznaczony dla rodziców, a w nim opis gry i jak i porady z nią związane. Dodatkowo znajdziemy tam kod promocyjny na inne produkcje z serii TOCA. Niestety aplikacja nie posiada darmowej wersji testowej, a zakup pełnej to wydatek około 10 zł.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentToca Boca AB
Liczba pobrań354
Data aktualizacji22 lut 2023
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Toca Town ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)