iOSGryDla dzieciToca Town
Toca Town ikona

Toca Town1.8.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Przemierzając lokacje w Toca Town najmłodsi uczą się interakcji i powiązań pomiędzy światem rzeczy i ludzi. Poznają zależności oraz mogą wypróbować najróżniejsze kombinacje.

Zabawę rozpoczynamy od mapy miasta. Znajduje się na niej kilka lokacji, do których możemy przejść. Są to między innymi przytulne mieszkanko czy nawet całe piętro domku jednorodzinnego, duży park z biwakiem, restauracja, market oraz posterunek policji. W każdym z tych miejsc napotkamy ludzi oraz sporą ilość przedmiotów codziennego użytku. Do lokacji możemy wprowadzić także nowe osoby przeciągając je ze specjalnego menu, które pojawi się u dołu ekranu.

Każde z miejsc zawiera sporo interakcji typowym dla niego, ale pozwala także na inne, dziwne kombinacje. Cała zabawa polega na ich odkrywaniu, najlepiej pod czujnym okiem rodzica, który wzbogaci całość swoimi komentarzami i rozmową z dzieckiem.

Toca Town zawiera specjalny panel przeznaczony dla rodziców, a w nim opis gry i jak i porady z nią związane. Dodatkowo znajdziemy tam kod promocyjny na inne produkcje z serii TOCA. Niestety aplikacja nie posiada darmowej wersji testowej, a zakup pełnej to wydatek około 2,99 euro.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentToca Boca AB
Liczba pobrań140
Data aktualizacji31 maj 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Toca Town ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)