WindowsAkcesoriaSterowanie komputeremTocaEdit Xbox 360 Controller Emulator

TocaEdit Xbox 360 Controller Emulator4.12

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

TocaEdit X360 Controller Emulator to narzędzie, które sprawia, że dowolny kontroler USB podłączony do komputera będzie zachowywał się jak gamepad od konsoli Xbox 360.

Wydawać by się mogło, że nie ma w tym nic szczególnego, ale dzięki TocaEdit X360 Controller Emulator zagramy na przykład w swoje ulubione gry za pomocą... kierownicy (np. Grand Theft Auto czy Mafia). Ponadto jeśli dysponujemy zwykłym kontrolerem nieznanej firmy, który nie jest kompatybilny z wybranymi grami, TocaEdit X360 Controller Emulator najprawdopodobniej rozwiąże ten problem.

TocaEdit X360 Controller Emulator oferuje możliwość zapisania czterech różnych konfiguracji dla podłączonych kontrolerów. Podczas konfiguracji tychże możemy po prostu wciskać odpowiednie przyciski na padzie, które mają odpowiadać wykonywaniu rozmaitych czynności w trakcie grania lub też wybierać je z rozwijanej listy.

TocaEdit X360 Controller Emulator automatycznie wykrywa kontroler USB podłączony do komputera, ale gdy dysponujemy już swoimi ustawieniami, możemy określić ścieżkę pliku konfiguracyjnego.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentx360ce
Liczba pobrań20 922
Data aktualizacji3 sie 2020
Rozmiar pliku12.79 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)