bDUcyvgB
TOK FM ikona

TOK FM

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja radia TOK FM zapewnia nam dostęp do nadawanych na żywo audycji oraz pokaźnej biblioteki nagrań archiwalnych. Poza trybem darmowym oferuje także treści premium.

bDUcyvgD

Audycje TOK FM na smarftonie

Aplikacja TOK FM zapewnia nam dostęp do radia na żywo, a także pokaźnej biblioteki archiwalnych nagrań i audycji. W związku ze specyfiką radia, jest ich znacznie więcej niż w tradycyjnych rozgłośniach. Z poziomu aplikacji przejrzymy ramówkę, audycje, czy też stworzymy listę ulubionych. Co istotne, prawie każdy materiał możemy pobrać do pamięci urządzenia w celu późniejszego odsłuchania bez potrzeby korzystania z połączenia sieciowego.

Na uwagę zasługuje także interfejs, nie tylko dobrze wpisuję się w stylistkę Androida, ale także jest wygodny i praktyczny. Przykładowo w przypadku odtwarzacza możemy ustawić prędkość odtwarzania, uśpienia czy też automatycznego cofania i o wybraną ilość sekund. Niestety zawodzi stabilność programu i brak szybkich aktualizacji ze strony autorów.

Dodatkowe funkcje w planie Premium

Aby w pełni skorzystać z oferowanych przez aplikację treści należy zakupić abonament. Płatności dokonujemy między innymi za pomocą sklepu Google Play. Przy pierwszym zainstalowaniu aplikacji otrzymamy kilka darmowych dni w celu sprawdzenia co oferuje pakiet premium. Po ich upływie możliwości programu będą ograniczone. Możemy również skorzystać z już posiadanego konta.

Kluczowe funkcje:

  • transmisja radia TOK FM na żywo za pośrednictwem internetu
  • dostęp do serwisu informacyjnego TOK FM
  • ramówka rozgłośni z opcją przeglądania tydzień wstecz
  • wyszukiwarka podcastów, audycji, prowadzących i gości TOK FM
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentAgora S.A.
Liczba pobrań345
Data aktualizacji10 mar 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
TOK FM ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUcyvhi
bDUcyvhz