iOSMultimediaRadia internetoweTOK FM
TOK FM ikona

TOK FM2.6.23

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TOK FM to oficjalna aplikacja stacji radiowej o tej samej nazwie. Wśród wielu innych aplikacji do obsługi rozgłośni, wyróżnia ją duża troska o oferowane treści w tym premium.

Aby w pełni skorzystać z oferowanych przez aplikację treści należy zakupić abonament. Płatności dokonujemy za pomocą sklepu AppStore. Przy pierwszym zainstalowaniu aplikacji otrzymamy kilka darmowych dni w celu sprawdzenia co oferuje pakiet premium. Po ich upływie możliwości programu będą ograniczone. Możemy również skorzystać z już posiadanego konta.

Aplikacja TOK FM zapewnia nam dostęp do radia na żywo, a także pokaźnej biblioteki archiwalnych nagrań i audycji. W związku ze specyfiką radia, jest ich znacznie więcej niż w tradycyjnych rozgłośniach. Z poziomu aplikacji przejrzymy ramówkę, audycje, czy też stworzymy listę ulubionych. Co istotne, prawie każdy materiał możemy pobrać do pamięci urządzenia w celu późniejszego odsłuchania bez potrzeby korzystania z połączenia sieciowego.

Na uwagę zasługuje także interfejs, nie tylko dobrze wpisuję się w stylistkę iOS, ale także jest wygodny i praktyczny. Przykładowo w przypadku odtwarzacza możemy ustawić prędkość odtwarzania, uśpienia czy też automatycznego cofania i o wybraną ilość sekund. Korzystanie z TOK FM jest wygodne, a aplikację powinien zainstalować każdy fan tej stacji, nawet jeżeli nie zamierza korzystać z wersji premium.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAgora S.A.
Liczba pobrań82
Data aktualizacji16 wrz 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
TOK FM ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)