MacOSGrafikaNarzędzia dla fotografówTonality Pro
Tonality Pro ikona

Tonality Pro1.4.2

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tonality Pro to bardzo dobry program, przeznaczony do stylizacji zdjęć. Można w nim przerobić zdjęcia na czarno-białe oraz efektownie postarzyć.

Poza bogatą kolekcją filtrów znajdziemy tu także narzędzia do obróbki zdjęć, jak krzywe, filtry barwne, kontrolki jasności, kontrastu, balansu bieli, winietę, ziarno i wiele innych. Poza tym można nałożyć na zdjęcie własną teksturę oraz ramkę, lub skorzystać z jednej z wielu wbudowanych.

Na jedno zdjęcie można nałożyć wiele efektów, korzystając z systemu warstw i masek, które można malować ręcznie pędzlem lub automatycznie z użyciem gradientów. Można także mieszać warstwy na różne sposoby, by uzyskać ciekawsze efekty. Stylizowane właśnie zdjęcie można oglądać w widoku „przed” i „po”.

Tonality Pro może działać samodzielnie lub jako wtyczka do popularnych programów (Photoshop, Lightroom, Zdjęcia). Wersja próbna działa bez ograniczeń czasowych, ale nie pozwala zapisywać ani eksportować zdjęć.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSkylum
Liczba pobrań60
Data aktualizacji7 lis 2016
Rozmiar pliku98.92 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Tonality Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)