WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweToolwiz Care
Toolwiz Care ikona

Toolwiz Care4.0.0.1200

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Toolwiz Care to rozbudowany, bezpłatny pakiet narzędzi przeznaczonych do czyszczenia i optymalizacji systemu. Mimo wielu funkcji posiada przejrzysty interfejs przyjazny użytkownikom o różnym poziomie zaawansowania.

Aplikacja umożliwia przeprowadzenie optymalizacji za pomocą jednego kliknięcia. Dzięki wbudowanym modułom wyszukuje pliki tymczasowe, dane zagrażające prywatności i nieaktywne wpisy w rejestrze. Użytkownik po pełnym skanowaniu ma możliwość wyboru pozycji, które mają być usunięte lub naprawione. Pakiet narzędzi będzie pomocny przy rozwiązywaniu problemów jak i przy okresowej konserwacji systemu operacyjnego.

Toolwiz Care oprócz podstawowych modułów do sprawdzania błędów, czyszczenia danych, przyśpieszania systemu i ochrony został wyposażony w wiele dodatkowych narzędzi i funkcji m.in. niszczarkę dokumentów, wyszukiwarkę duplikatów, odzyskiwanie skasowanych danych, wykonywanie kopii zapasowej rejestru, edytor i defragmentator rejestru, szyfrowanie i deszyfrowanie plików, generowanie haseł, wykonywanie kopii i przywracanie głównego rekordu rozruchowego. Warto również wspomnieć o wykonywanej przez program analizie uruchamianych wraz z systemem procesów i propozycji ich wyłączenia, tak aby komputer uruchamiał się jeszcze szybciej. Przy pomocy Toolwiz Care możemy również odszukać zainstalowane na komputerze aplikacje i je usunąć. Otrzymujemy również listę rekomendowanych aplikacji innych producentów, które z poziomu pakietu można zainstalować.

Dla miłośników gadżetów producent dodał mały pasek dostępny na pulpicie, który wyświetla prędkość wysyłanych i pobieranych danych. Więcej wskaźników monitorujących pracę systemu (CPU, temperaturę i pracę dysku) znajdziemy w startowej zakładce aplikacji.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.718 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań25 697
Data aktualizacji19 maj 2017
Rozmiar pliku7.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Toolwiz Care ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)