Toolwiz Care — udoskonalony silnik usuwania zbędnych plików

Toolwiz Care — udoskonalony silnik usuwania zbędnych plików

Kuba Pawlak
16.10.2012 11:36

Pojawiła się kolejna wersja Toolwiz Care — bezpłatnego pakietu narzędzi przeznaczonych do czyszczenia i optymalizacji systemu.

Największą zaletą aplikacji jest możliwość przeprowadzenie optymalizacji systemu jednym kliknięciem. Dzięki wbudowanym modułom program wyszukuje pliki tymczasowe, dane zagrażające prywatności i nieaktywne wpisy w rejestrze. Użytkownik po pełnym skanowaniu ma możliwość wyboru pozycji, które mają być usunięte lub naprawione. Pakiet narzędzi będzie pomocny przy rozwiązywaniu różnych problemów, również z wydajnością systemu Windows, jak i przy okresowej konserwacji systemu operacyjnego.

Obraz

W najnowszej aktualizacji aplikacji Toolwiz Care poprawiono działanie silnika odpowiedzialnego za wyszukiwanie i usuwanie zbędnych plików w systemie. Działa on teraz wydajniej i skuteczniej. Toolwiz Care doczekał się również kolejnej aktualizacji filtrów edytora obrazów. Ponadto naprawiono kilka mniejszych błędów.

Najnowszą wersję programu Toolwiz Care 2.0.0.3600 można pobrać z naszego serwisu w dziale Programy → Narzędzia → Narzędzia systemowe.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)