WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychToolwiz FileRecovery

Toolwiz FileRecovery1.3.0.0 Free

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Toolwiz FileRecovery to małe i bardzo proste w obsłudze narzędzie do odzyskiwania pojedynczych plików. Pozwala ono przywrócić dane, do których dostęp utraciliśmy przypadkowo je usuwając oraz za sprawą działalności szkodliwego oprogramowania, awarii sprzętu lub oprogramowania.

Program po uruchomieniu przeprowadza szczegółową analizę zawartości wskazanego dysku w poszukiwaniu możliwych do przywrócenia danych. Proces ten jest wykonywany szybko i stosunkowo z dużą skutecznością. Kolejnym krokiem jest wyświetlenie listy odnalezionych plików, posegregowanych względem typów - m.in. grafika, pliki audio i wideo, dokumenty, HTML i inne. Użytkownik wybiera dane, które mają zostać odzyskane oraz wskazuje lokalizacje, gdzie zostaną zapisane.

Toolwiz FileRecovery nie jest dostępny w polskiej wersji językowej, jednak jego obsługa nie powinna sprawić żadnego problemu nawet początkującym użytkownikom.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań5 565
Data aktualizacji14 lut 2012
Rozmiar pliku0.75 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)