bDTSStHF

Topaz Adjust5.2.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Topaz Adjust to narzędzie graficzne, będące rozszerzeniem (plug-inem) dla programu Adobe Photoshop i innych popularnych programów do obróbki grafiki. Dedykowane ono jest fotografom i pozwala na wygodne korygowanie ekspozycji oraz kolorów na fotografii.

bDTSStHH

Topaz Adjust to jedno z najciekawszych narzędzi w ofercie tego producenta, dające możliwość modyfikowania szerokiego wachlarza parametrów naszych zdjęć. Przy jego użyciu zwiększymy zakres tonalny, skorygujemy prześwietlone i niedoświetlone obszary zdjęcia w celu odzyskania zawartych w nich szczegółów, czy też wyostrzymy zamazane fragmenty obrazu. Narzędzie pozwala także na tworzenie obrazów w technice HDR już z zaledwie jednego zdjęcia danego kadru. Funkcja ta daje nam możliwość zwiększenia lokalnego kontrastu, głębi kolorów i szczegółowości, w taki sposób aby fotografia odzwierciedlała w dużym stopniu to co zobaczyć może ludzkie oko.

Poza wspomnianymi funkcjami wspomnieć należy również o oferowanym przez Topaz Adjust zbiorze presetów (predefiniowanych ustawień), z pomocą których niedoświadczeni amatorzy fotografii mogą sprawnie i wygodnie poprawiać jakość swoich zdjęć. Wystarczy, że wskażemy wybrany preset, a on zastosowany zostanie na wczytanym zdjęciu. Twórcy przygotowali zbiór ustawień dla fotografii różnego rodzaju - zdjęć krajobrazu, architektury czy portretów.

Rozszerzenie jest kompatybilne z oprogramowaniem Adobe Photoshop CS3-CS6 (32-bit oraz 64-bit), Photoshop Elements 6-11, PaintShop Pro, Photo Impact i Serif Photo Plus, a także Adobe Lightroom 2-4.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Topaz Adjust 5.2.0wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań639
Data aktualizacji10 mar 2017
Rozmiar pliku51.80 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTSStIm
bDTSStID