bDTSBOWd

Topaz Clarity1.1.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Topaz Clarity to narzędzie graficzne, będące rozszerzeniem (plug-inem) dla programu Adobe Photoshop i innych popularnych programów do obróbki grafiki. Dedykowane ono jest fotografom i pozwala na znaczną poprawę jakości zdjęcia poprzez zmianę wartości kontrastu.Narzędzie daje użytkownikowi możliwość modyfikacji fotografii z wykorzystaniem zaawansowanych mechanizmów inteligentnego zwiększania kontrastu obrazu. Z ich pomocą możemy sprawnie poprawić wyrazistość i głębie poszczególnych barw, jednocześnie zachowując naturalny wyraz zdjęcia. Topaz Clarity pozwala operować zarówno na całym obszarze obrazu, jak również stosować selektywną obróbkę na wybranych partiach fotografii. W tym celu oferowane są dwie metody maskowania - Magic Brush i Smart Feather - pozwalające na dokładne definiowanie obszaru do zmiany kontrastu.

bDTSBOWf

To jednak nie koniec możliwości i funkcji oferowanych przez to rozszerzenie. W ręce użytkownika trafia również zestaw około 100 presetów (predefiniowanych ustawień) stworzonych oraz dostrojonych do różnych rodzajów zdjęć, które pozwalają na bardzo szybkie i wygodne modyfikowanie wielu parametrów graficznych. Wystarczy, że wskażemy wybrany preset, a on zastosowany zostanie na wczytanym zdjęciu. Twórcy przygotowali ustawienia dla zdjęć krajobrazów, architektury, fotografii ślubnej czy portretowej.

Rozszerzenie jest kompatybilne z oprogramowaniem Adobe Photoshop CS3-CS6 (32-bit oraz 64-bit), Photoshop Elements 6-11, PaintShop Pro, Photo Impact i Serif Photo Plus, a także Adobe Lightroom 2-4.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Topaz Clarity 1.1.0wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Liczba pobrań280
Data aktualizacji23 lut 2017
Rozmiar pliku50.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTSBOWK
bDTSBOXb