bDTSXFmJ

Topaz InFocus1.1.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Topaz InFocus to narzędzie graficzne, będące rozszerzeniem (plug-inem) dla programu Adobe Photoshop i innych popularnych programów do obróbki grafiki. Dedykowane ono jest fotografom i pozwala na wyostrzanie rozmytych zdjęć, które zwykle są efektem tzw. poruszenia lub złej konfiguracji aparatu cyfrowego.

bDTSXFmL

Narzędzie bazuje na zaawansowanej technologii dekonwolucji, zapewniającej skuteczną poprawę jakości fotografii poprzez redukcję rozmytych elementów i wyostrzenie szczegółów obrazu. W dużym uproszczenie metoda ta polega na utworzeniu szablonu zakłóceń (w tym przypadku zamazań) i wykorzystanie go do ich odfiltrowania w celu uzyskania ostrego obrazu.

Topaz InFocus stanowi godne uwagi narzędzie, z pomocą którego zniwelujemy wadę rozmycia ciekawych zdjęć wykonanych przy złej nastawie aparatu lub innych czynników jak np. brak stabilizacji obrazu. Inne funkcje to przywracanie kolorów i szczegółów obrazu czy też inteligentne wzmacnianie kontrastu w celu poprawy wyrazistości zdjęcia.

Rozszerzenie jest kompatybilne z oprogramowaniem Adobe Photoshop CS3-CS6 (32-bit oraz 64-bit), Photoshop Elements 6-11, PaintShop Pro, Photo Impact i Serif Photo Plus, a także Adobe Lightroom 2-4.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Topaz InFocus 1.1.0wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Liczba pobrań334
Data aktualizacji29 gru 2016
Rozmiar pliku73.09 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTSXFnq
bDTSXFnH