bDTTCySZ

Topaz Simplify4.2.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Topaz Simplify to narzędzie graficzne, będące rozszerzeniem (plug-inem) dla programu Adobe Photoshop i innych popularnych programów do obróbki grafiki. Dedykowane ono jest grafikom i pozwala na łatwe przekształcenie dowolnego obrazu w naturalne dzieła sztuki - obrazy olejne lub akwarelowe, szkice, rysunki itp.

bDTTCyTb

Narzędzie daje możliwość sprawnej i stosunkowo prostej obróbki fotografii. Z powodzeniem wykorzystywane może być przez niedoświadczonych użytkowników, stawiających pierwsze kroki w zaawansowanej obróbce graficznej. Z pomocą Topaz Simplify można łatwo osiągnąć ciekawe efekty przekształcając standardowe zdjęcia w szkice, obrazy itp., a to wszystko przy minimalnym wysiłku. Do naszej dyspozycji oddano kilka opcji konfigurowalnych za pośrednictwem suwaków, dzięki którym zwiększymy głębie kolorów czy też kontrast obrazu. Topaz Adjust pozwala na selektywną edycję dowolnego obszaru fotografii.

Poza podstawowymi funkcjami wspomnieć należy również o oferowanym przez Topaz Simplify zbiorze predefiniowanych ustawień, z pomocą których niedoświadczeni amatorzy fotografii mogą sprawnie i wygodnie poddawać obróbce swoje fotografie. Wystarczy, że wskażemy wybrany preset, a on zastosowany zostanie na wczytanym zdjęciu.

Rozszerzenie jest kompatybilne z oprogramowaniem Adobe Photoshop CS3-CS6 (32-bit oraz 64-bit), Photoshop Elements 6-11, PaintShop Pro, Photo Impact i Serif Photo Plus, a także Adobe Lightroom 2-4.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Topaz Simplify 4.2.0wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Liczba pobrań244
Data aktualizacji10 mar 2017
Rozmiar pliku51.79 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTTCyTG
bDTTCyTX