bDYbBBIl

TORCS1.3.7

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Po uruchomieniu Torcs naszym oczom ukazuje się tak zwane menuwstępne, w którym wchodzimy w opcje gry. Ustawiamy tam samochody,imię, grafikę, klawiszologię i tego podobne. Jeżeli uporamy się ztym wszystkim, nie pozostaje nic innego jak nacisnąć Single Player.I tu doznaje się lekkiego szoku, bo zabawę wybiera się z pośródpięciu głównych wyścigów, są to: Quick Race, Non - Championship,Championship, DTM Race oraz Practice. Najbardziej, czego należy sięobawiać w takich grach, to zachowanie naszego bolidu na trasie. WTorcs, każdym samochodem inaczej się steruje, jeden ma lepszeskręty, ale gorsze przyspieszenie, inny wręcz odwrotnie, dlategoteż, warto poświęcić trochę czasu na wybór pojazdu, idealniepasującego do naszego gustu, aby później w czasie samej zabawy, niemieć problemu z utrzymaniem się na drodze.

bDYbBBIn

Grafika w grze jest.trudna do ocenienia. Wykonanie pojazdów stoina poziomie średnim, prezentuje się gorzej niż w podobnejprodukcji, jakim jest Trigger. Tras jest bardzo dużo, ale tylkotrzy zasługują na uznanie, są kolorowe, ciekawe, miło się po prostujedzie, reszta to sama kręta droga z dywanem łąk i tu mam trochężal do autorów, bo wygląda to tak, jakby robiono je na siłę,niestarannie i za szybko. Kolejna sprawa, to uczucie prędkości, zktórym także nie jest za dobrze. Jadąc 200 km/h ma się wrażenie,jakby samochód poruszał się maksymalnie 50 km/h, cóż w początkowejfazie grania trochę to przeszkadza, później jakby odrobinę mniej,ale sam fakt występowanie czegoś takiego, trochę psuje zabawę. Cosię tyczy dźwięków, to są one nawet przyjemne i trudno mi tu w tejopcji powiedzieć coś na ten temat negatywnego. Torcs posiadamożliwość zmiany kamery, należy się uznanie dla autorów, boprezentuje się to wyśmienicie, a miejscami wygląda nawet, jak żywowyciągnięte z pierwszych produkcji Nascar'a. Autorem opisu jest Robcioo z serwisu Victory Games. Zaudostępnienie opisu serdecznie dziękujemy!

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
TORCS 1.3.7wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
5.02 oceny
ProducentTORCS Team
Liczba pobrań25 058
Data aktualizacji25 mar 2018
Rozmiar pliku327.80 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYbBBIS
bDYbBBJj