WindowsProgramowanieKontrola wersjiTortoiseSVN
TortoiseSVN ikona

TortoiseSVN1.14.5.29465

zabezpiecz pobieranie

TortoiseSVN to darmowy, otwarty i prosty w obsłudze klient Subversion (SVN) adresowany do posiadaczy komputerów z systemem operacyjnym Windows.

Narzędzie służy do kontroli wersji. Pozwala na wprowadzenie zmian i poprawek w trakcie pracy nad rozbudowanymi projektami z udziałem wielu osób. TortoiseSVN oferuje możliwość automatycznego przesyłania i scalania plików, a także umożliwia synchronizowanie danych, co okazuje się szczególnie przydatne, kiedy w prace zaangażowana jest duża liczba programistów.

TortoiseSVN zawiera rozbudowane okno dialogowe do wprowadzania commitów, narzędzie do tworzenia grafik i statystyk, kreator scalania fragmentów kodu, aplikację do sprawdzania zmian w plikach tekstowych (TortoiseMerge), dodatkowy program oferujący dostęp do informacji na temat zmian w każdej linii kodu (TortoiseBlame) oraz porównywarkę dwóch plików graficznych (TortoiseIDiff).

Warto dodać, że TortoiseSVN w pełni integruje się z Eksploratorem Windows, co skutecznie ułatwia pracę. Pisząc o zaletach programu należy również odnotować, że oferuje on liczne opcje konfiguracyjne przeznaczone dla bardziej doświadczonych i wymagających odbiorców.

Uwaga!

Obraz
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 174
Data aktualizacji26 wrz 2022
Rozmiar pliku16.64 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
TortoiseSVN ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)