bECMuYKt
TortoiseSVN ikona

TortoiseSVN1.13.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

TortoiseSVN to darmowy, otwarty i prosty w obsłudze klient Subversion (SVN) adresowany do posiadaczy komputerów z systemem operacyjnym Windows.

bECMuYKv

Narzędzie służy do kontroli wersji. Pozwala na wprowadzenie zmian i poprawek w trakcie pracy nad rozbudowanymi projektami z udziałem wielu osób. TortoiseSVN oferuje możliwość automatycznego przesyłania i scalania plików, a także umożliwia synchronizowanie danych, co okazuje się szczególnie przydatne, kiedy w prace zaangażowana jest duża liczba programistów.

TortoiseSVN zawiera rozbudowane okno dialogowe do wprowadzania commitów, narzędzie do tworzenia grafik i statystyk, kreator scalania fragmentów kodu, aplikację do sprawdzania zmian w plikach tekstowych (TortoiseMerge), dodatkowy program oferujący dostęp do informacji na temat zmian w każdej linii kodu (TortoiseBlame) oraz porównywarkę dwóch plików graficznych (TortoiseIDiff).

Warto dodać, że TortoiseSVN w pełni integruje się z Eksploratorem Windows, co skutecznie ułatwia pracę. Pisząc o zaletach programu należy również odnotować, że oferuje on liczne opcje konfiguracyjne przeznaczone dla bardziej doświadczonych i wymagających odbiorców.

Uwaga!

Udostępnij
TortoiseSVN 1.13.1wersja stabilna (32-bit)
TortoiseSVN 1.13.1wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań783
Data aktualizacji18 lis 2019
Rozmiar pliku16.46 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
TortoiseSVN ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bECMuYLr