WindowsMultimediaObróbka i konwersja audioTotal Recorder Editor
Total Recorder Editor ikona

Total Recorder Editor14.8.2.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Total Recorder Editor to zaawansowany program do nagrywania dowolnych dźwięków odtwarzanych przez kartę dźwiękową zainstalowaną w komputerze, bez znaczenia, czy jest to karta dedykowana, czy zintegrowana z płytą główną. Poza nagrywaniem, aplikacja pozwala także na podstawową edycję plików audio.

Jak chwalą się autorzy programu, jeśli dany dźwięk przechodzi przez kartę dźwiękową zamontowaną w komputerze to Total Recorder Editor nagra ten dźwięk i pozwoli poddać go obróbce. Oznacza to, że możemy nagrywać za jego pomocą nie tylko dźwięki pochodzące z mikrofonu, ale również odtwarzaną aktualnie muzykę, podcasty odsłuchiwane w sieci czy też odgłosy toczonej bitwy w grze online. Dzięki bogatemu, ale mimo wszystko logicznie poukładanemu interfejsowi użytkownika opartemu na "wstążce", obsługa programu jest stosunkowo prosta, a sprawę ułatwia graficzny edytor pozwalający na łatwe cięcie, łączenie i nie tylko poszczególnych fragmentów ścieżki dźwiękowej.

Za pomocą wbudowanego edytora możemy również dodawać pewne efekty do naszych nagrań, takie jak wyciszanie, usunięcie szumu, normalizacja poziomu głośności, odwrócenie kanałów, dodanie ciszy czy też opóźnienia. Total Recorder Editor obsługuje w zasadzie wszystkie najważniejsze i najczęściej spotykane formaty audio, takie jak MP3, OGG, WAV, AC3, ACC, FLAC i nie tylko. Liczba dostępnych opcji sprawia, że jest to ciekawa propozycja nawet dla bardziej zaawansowanych użytkowników poszukujących skutecznego narzędzia do przechwytywania dźwięku i edytora audio w jednym.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Dodatkowe ograniczenia to brak możliwości masowej konwersji plików oraz zapisu nagrań.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań298
Data aktualizacji27 paź 2019
Rozmiar pliku2.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Total Recorder Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)