Total Video Converter ikona

Total Video Converter4.4.1

MacOSMultimediaObróbka i konwersja wideoTotal Video Converter
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Total Video Converter to uniwersalny program do konwertowania filmów z możliwością nagrywania płyt DVD i podstawowym edytorem, dzięki któremu można z filmów wydobyć dźwięk, skrócić je lub połączyć kilka filmów w jeden. Program obsługuje 158 formatów filmów, w tym takie przeznaczone dla konkretnych urządzeń (iPada, konsol, Apple TV i innych).

Program jest bardzo rozbudowany, ale ma prosty, intuicyjny interfejs. Po dodaniu plików do kolejki można je obejrzeć, a także wybrać docelowy format i miejsce na dysku, gdzie zostaną zapisane. W zestawie narzędzi znajdziemy możliwość wycięcia dźwięku z filmu, połączenia kilku filmów w jeden oraz nagrania płyty DVD, co jest banalnie proste.

Edytor filmów pozwala na załadowanie kilku plików i podstawowy montaż. Przed konwersją można także wtopić na stałe napisy z pliku oraz przyciąć klip z dokładnością do klatki, wykadrować i nałożyć jeden z efektów. Ustawienia można stosować do jednego pliku lub do wszystkich plików w kolejce.

Wersja testowa programu działa przez 15 dni i zostawia na filmach znak wodny.

Udostępnij
Total Video Converter 4.4.1wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducenteTinysoft
Liczba pobrań1 299
Data aktualizacji13 sty 2018
Rozmiar pliku39.95 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Total Video Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)