bDTZYFgB
TotalD ikona

TotalD1.5.5

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TotalD to zyskujące coraz większą popularność, darmowe narzędzie do kompleksowego pobierania danych z Internetu. Stanowi ono połączenie standardowego menedżera pobierania plików, klienta sieci BitTorrent oraz programu do pobierania wideo z serwisów Youtube, Vimeo, Dailymotion i Veoh.

bDTZYFgD

Program jest bardzo prosty w obsłudze i znacznie upraszcza pobieranie wszelakiego rodzaju danych z Internetu. Tuż po instalacji i uruchomieniu pozwala on za swoim pośrednictwem pobierać opisywane wcześniej pliki z różnych źródeł. TotalD na bieżąco monitoruje zawartość systemowego schowka i jeśli tylko pojawią się tam jakieś linki do plików, torrentów czy wideo w Youtube narzędzie potrafi je przechwycić i pobrać. Oczywiście możliwe jest również manualne dodawanie linków do pobrania w głównym oknie programu, jak również otwieranie kontenerów z linkami (pliki w formacie DLC, RSDF, CCF).

Wśród wielu opcji zawartych w tym wydawać by się mogło prostym programie znajdziemy m.in. wykluczanie przechwytywania linków z określonych źródeł, ograniczanie prędkości pobierania, ilości pobieranych jednocześnie plików, ilości połączeń na plik czy ilość prób pobrania po niepowodzeniu. TotalD umożliwia również automatyczne wypakowywanie zawartości pobranych archiwów do wskazanej lokalizacji, obsługę kont premium w wielu popularnych serwisach hostingowych czy w przypadku wbudowanego klienta BitTorrent mapowanie portów UPNP i NAT-PMP.

Uwaga!

  • Wersja bezpłatna posiada ograniczenie uniemożliwiające pobieranie klipów z serwisów typu YouTube w najwyższej jakości. Chcąc ominąć te niedogodność należy zakupić licencję na wydanie Pro.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
TotalD 1.5.5wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.36 ocen
ProducentTotalD
Liczba pobrań2 601
Data aktualizacji22 lis 2018
Rozmiar pliku0.39 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
TotalD ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZYFhi
bDTZYFhz