WindowsProgramowanieTworzenie stron i aplikacji internetowychTOWeb
TOWeb ikona

TOWeb10.0.9.930

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TOWeb to rozbudowane narzędzie do tworzenia profesjonalnych i nowoczesnych stron internetowych, które nie wymaga umiejętności programowania.

Dzięki programowi TOWeb będziemy mogli przygotować nie tylko tematyczną stronę internetową (np. poświęconą ulubionej grze komputerowej czy też jakiejkolwiek innej pasji), ale również zaprojektować witrynę sklepu wysyłkowego. Narzędzie obsługuje HTML5 oraz CSS3, czyli najnowsze technologie, które pozwalają na skorzystanie z zaawansowanych opcji.

Istotnym aspektem TOWeb jest prostota użytkowania. Wystarczy pobrać opisywane narzędzie, wybrać szablon z bazy danych, a następnie zmodyfikować go wedle upodobań za pomocą intuicyjnego interfejsu typu WYSIWYG. Oznacza to, że na bieżąco widzimy wszystkie wprowadzone zmiany, czyli np. dodany tekst, zdjęcia, filmy czy rozmaite efekty. Możemy także udostępnić wideo z serwisu YouTube, a nawet mapkę z Google Maps.

TOWeb pozwala na utworzenie strony internetowej, która będzie kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami, więc zadziała bezproblemowo nie tylko na komputerze, ale również na tablecie, smartfonie, a nawet telewizorze. W razie potrzeby możemy również zadbać o odpowiednie pozycjonowanie SEO, by nasza witryna pojawiała się na wyższej pozycji w wyszukiwarce Google.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań1 291
Data aktualizacji7 wrz 2022
Rozmiar pliku127.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
TOWeb ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)