WindowsNarzędziaInne narzędziaTransType
TransType ikona

TransType4.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TransType to rozbudowane oprogramowanie służące przede wszystkim do konwertowania czcionek. Zawiera ono jednak także wiele innych, przydatnych funkcji, w tym rozwiązywanie problemów z czcionkami.

Korzystanie z opisywanej aplikacji nie powinno sprawdzić nikomu problemów, gdyż operacja konwertowania czcionek opiera się na trzech prostych krokach. Najpierw musimy dodać do głównego okna programu wybraną liczbę czcionek w dowolnym formacie (w tym VFB oraz UFO) lub też całą paczkę dostępną w archiwum ZIP. Po wykonaniu tej czynności określamy format wyjściowy czcionki, a następnie klikamy przycisk „convert”. Warto odnotować, że TransType umożliwia konwertowanie pojedynczych czcionek, ale może również pracować w trybie wsadowym.

TransType pozwala także na zarządzanie posiadanymi czcionkami, które możemy edytować na rozmaite sposoby. Istnieje możliwość łączenia i dzielenia czcionek, a także modyfikowania nazwy czcionek danego typu. Co ciekawe, podczas konwertowania program automatycznie aktualizuje czcionkę do najnowszej i najlepszej wersji, dzięki czemu nie musimy obawiać się, że podczas korzystania z niej pojawią się jakieś błędy.

Co ciekawe, TransType generuje próbki czcionek w formacie PDF, a także pozwala na tworzenie mapy glifów.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań117
Data aktualizacji30 lip 2018
Rozmiar pliku13.62 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
TransType ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)