bDYxEhqZ
Transwiz ikona

Transwiz1.16

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Transwiz to darmowe oprogramowanie wspomagające przenoszenie danych użytkownika z jednego komputera na drugi. Przydatne jest ono szczególnie przy planowanych reinstalacjach systemu Windows lub przy zmianach stacji roboczej na inną.

bDYxEhrb

Za pomocą tego narzędzia w prosty i łatwy sposób stworzymy archiwum ZIP zawierające wszystkie dane z naszego konta w systemie Windows. Program automatycznie dołącza do tworzonego archiwum wszelkie dane z Moich Dokumentów, Pulpitu oraz przenosi ustawienia użytkownika, łącząc wszystko w jednej paczce. Transwiz obsługuje transfer profili zarówno z najnowszych systemów Windows 8, jak i starszych Windows 7, a nawet Windows XP, bez względu na zainstalowaną wersję językową. Po wyeksportowaniu danych, możemy użyć programu na maszynie docelowej, gdzie wystarczy wskazać archiwum ZIP, aby aplikacja sama przywróciła wszystkie pliki i ustawienia.

Obsługa Transwiz sprowadza się do prostego "przeklikania" kreatora, który w kilku krokach wykonuje wszystkie potrzebne operacje. Kopie profili możemy zapisywać bezpośrednio na płytach DVD, jak i na innych dyskach twardych. Podczas przywracania danych istnieje możliwość automatycznego połączenia konta z odpowiednią domeną oraz stworzenie nowego użytkownika. Warto nadmienić, że aplikacja nie wymaga instalacji - wystarczy ją wypakować z archiwum ZIP i uruchomić

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Transwiz 1.16wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań1 046
Data aktualizacji25 gru 2019
Rozmiar pliku1.43 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Transwiz ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYxEhrG
bDYxEhrX