WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweTreeSize Free
TreeSize Free ikona

TreeSize Free4.7.1.525

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

TreeSize Free to niewielka, darmowa aplikacja służąca do analizy przestrzeni dyskowej. Za jej pomocą szybko i łatwo dowiemy się między innymi tego, jaka grupa katalogów zajmuje najwięcej miejsca na dysku, czy też który z plików tymczasowych systemu rozrósł się do niepożądanych rozmiarów. Pomimo braku części funkcjonalności swoich płatnych braci (TreeSize Professional oraz TreeSize Personal) jest to bardzo przydatna aplikacja dla każdego.

Po uruchomieniu, TreeSize Free dokona skanu zainstalowanych w komputerze dysków twardych, a następnie wyniki przedstawi za pomocą drzewka, które można rozwijać i manipulować podobnie jak w Eksploratorze Windows. Różnica oczywiście polega na tym, że TreeSize Free informuje w sposób obrazowy o łącznej powierzchni zajmowanej na dysku przez każdy folder, grupę katalogów, czy też plik.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.84 oceny
Twoja ocena
ProducentJAM Software
Liczba pobrań18 779
Data aktualizacji13 lis 2023
Rozmiar pliku12.97 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
TreeSize Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)