WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweTreeSize Professional
TreeSize Professional ikona

TreeSize Professional8.5.2 Build 1715

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TreeSize Professional to narzędzie przeznaczone głównie dla administratorów systemowych oraz bardziej zaawansowanych użytkowników, którzy za jego pomocą mogą otrzymać szybkie i szczegółowe raporty na temat wykorzystania dysku twardego. Dzięki aplikacji można w łatwy sposób sprawdzić, ile miejsca zajmują poszczególne pliki i foldery, zorientować się jaki katalog jest największym na danym dysku lub partycji, sporządzić statystyki dotyczące zajętej i wolnej przestrzeni dyskowej, ale nie tylko.

Program pozwala nie tylko na sprawdzenie tego, ile miejsca na dysku zajmuje konkretny folder, ale również prezentuje szczegółowe informacje dotyczące podfolderów i dalej ukrytych w drzewku katalogów. Dzięki niemu łatwo możemy zorientować się, który z nich jest szczególnie problematyczny, sprawdzić kto jest jego właścicielem, wiek pliku - możemy także wyłączyć wybrane foldery i pliki z widoku w TreeSize Professional.

Aplikacja prezentuje dane w formie wygodnych do odczytania wykresów i grafik, a pomimo braku polskiej wersji językowej, jest ona dość prosta i intuicyjna w użytkowaniu. Raporty programu możemy wyeksportować do plików XML.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentJAM Software
Liczba pobrań588
Data aktualizacji25 lis 2022
Rozmiar pliku28.74 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
TreeSize Professional ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)