AndroidPodróże i transportInformatory turystyczneTripAdvisor
TripAdvisor ikona

TripAdvisor57.6

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TripAdvisor to oficjalna aplikacja mobilna serwisu o tej samej nazwie. Zapewnia dostęp do sporej bazy informacji odnośnie ciekawych krajów, miejsc oraz obiektów na całym świecie, w tym w Polsce.

Aby skorzystać z pełnych możliwości aplikacji wymagane jest założenie darmowego konta. Pozwala ono na lepszą personalizację oraz synchronizację informacji. Nie jest jednak niezbędne by móc korzystać z aplikacji. A ta oferuje sporo informacji, dla wielu różnych odbiorców.

Nie ważne czy planujemy zagraniczne wakacje, czy szukamy ciekawych restauracji w najbliższej okolicy. W każdym z tych przypadków baza TripAdvisor może nam coś podpowiedzieć. Informacje podzielono na 5 głównych modułów: Hotele. Restauracje, Atrakcje, Loty oraz Wynajem wakacyjny. W przypadku obiektów otrzymujemy kompleksowe informacje o lokalizacji, godzinach otwarcia, zdjęcia, a także opinie innych klientów.

TripAdvisor pozwala także na ocenianie odwiedzonych miejsc i hoteli. Dzięki społeczności łatwiej odnaleźć wartościowe obiekty, miejsca i usługi. Co istotne dostęp do bazy jak i sama aplikacja są darmowe. TripAdvisor to jedna z tych aplikacji, które warto mieć w telefonie gdy myślimy o podróżach zarówno tych lokalnych jak i dalszych.

Kluczowe cechy aplikacji:

  • aplikacja kliencka serwisu o tej samej nazwie
  • dostarcza informacji o hotelach, restauracjach, atrakcjach, lotach itp.
  • umożliwia ocenę odwiedzonych miejsc
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentTripAdvisor
Liczba pobrań551
Data aktualizacji23 maj 2024
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
TripAdvisor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)