iOSPodróże i transportInformatory turystyczneTripAdvisor Hotels Flights Restaurants
TripAdvisor Hotels Flights Restaurants ikona

TripAdvisor Hotels Flights Restaurants55.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TripAdvisor to serwis będący kopalnią informacji o hotelach, ciekawych miejscach, atrakcjach oraz lotach. Dzięki oficjalnej aplikacji mobilnej mamy do nich dostęp także z poziomu naszego telefonu bądź też iPada.

Aby skorzystać z pełnych możliwości aplikacji wymagane jest założenie darmowego konta. Pozwala ono na lepszą personalizację oraz synchronizację informacji. Nie jest jednak niezbędne by móc korzystać z aplikacji. A ta oferuje sporo informacji, dla wielu różnych odbiorców.

Nie ważne czy planujemy zagraniczne wakacje, czy szukamy ciekawych restauracji w najbliższej okolicy. W każdym z tych przypadków baza TripAdvisor może nam coś podpowiedzieć. Informacje podzielono na 5 głównych modułów: Hotele. Restauracje, Atrakcje, Loty oraz Wynajem wakacyjny. W przypadku obiektów otrzymujemy kompleksowe informacje o lokalizacji, godzinach otwarcia, zdjęcia, a także opinie innych klientów.

TripAdvisor pozwala także na ocenianie odwiedzonych miejsc i hoteli. Dzięki społeczności łatwiej odnaleźć wartościowe obiekty, miejsca i usługi. Co istotne dostęp do bazy jak i sama aplikacja są darmowe. TripAdvisor to jedna z tych aplikacji, które warto mieć w telefonie gdy myślimy o podróżach zarówno tych lokalnych jak i dalszych. Aplikacja wspiera zegarki Apple Watch.

Kluczowe cechy aplikacji:

  • aplikacja kliencka serwisu o tej samej nazwie
  • dostarcza informacji o hotelach, restauracjach, atrakcjach, lotach itp.
  • umożliwia ocenę odwiedzonych miejsc
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentTripAdvisor
Liczba pobrań69
Data aktualizacji10 lis 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
TripAdvisor Hotels Flights Restaurants ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)