WindowsAkcesoriaMenedżery plikówtrolCommander
trolCommander ikona

trolCommander0.9.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

trolCommander to lekki i wieloplatformowy menadżer plików, który umożliwia zapoznawanie się z danymi zapisanymi na dysku twardym komputera w przejrzystej formie.

Należy odnotować fakt, że trolCommander nie ma wygórowanych wymagań sprzętowych, ale koniecznością jest posiadanie systemu operacyjnego, który obsługuje Java (Windows, Linux, Mac OS X, Solaris, BSD). Program wspiera wiele protokołów, takich jak: FTP, SFTP, SMB, NFS, HTTP, Amazon S3, Hadoop HDFS oraz Bonjour.

trolCommander umożliwia również przeglądanie, tworzenie i dekompresję archiwów. Wśród obsługiwanych formatów znajdziemy: IP, RAR, 7z, TAR, GZip, BZip2, ISO/NRG, AR/Deb oraz LST. Program został wyposażony w standardowy, dwupanelowy interfejs użytkownika z zakładkami, dzięki czemu korzystanie z niego będzie niekłopotliwe zarówno w przypadku mniej, jak i bardziej doświadczonych użytkowników.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentTrolSoft
Liczba pobrań310
Data aktualizacji3 sty 2017
Rozmiar pliku32.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
trolCommander ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)