WindowsNarzędziaInne narzędziaTrueIP

TrueIP2.0.9.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

TrueIP to niewielkie i bardzo proste narzędzie pozwalające monitorować adres IP komputera, a w razie jego zmiany wykonywać różnego typu akcje (wysyłanie powiadomienia czy uruchomienie pliku wykonywalnego).

Program po uruchomieniu dostępny jest w formie niewielkiej ikonki w obrębie systemowego zasobnika, skąd dostarcza użytkownikowi informacji o aktualnym lokalnym i zewnętrznym adresie IP komputera oraz nazwie hosta. TrueIP umożliwia także rejestrowanie tych danych i zapisywanie w formie plików z logami na dysku twardym i definiowanie z jaką częstotliwością mają one być sprawdzane.

Idąc dalej, TrueIP pozwala wykonywać wiele przydatnych akcji w momencie wykrycia zmiany adresu IP komputera. Poza podstawowym powiadomieniem za pośrednictwem niewielkiego okienka program oferuje również powiadomienia za pośrednictwem e-maila, FTP czy opcje uruchomienia dowolnej zewnętrznej aplikacji.

Narzędzie wspiera wielu dostawców Dynamic DNS, umożliwiając automatyzację operacji aktualizacji rekordów DNS po zmianie adresu IP.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań246
Data aktualizacji18 mar 2019
Rozmiar pliku0.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)