WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoTuneFab DVD Ripper
TuneFab DVD Ripper ikona

TuneFab DVD Ripper1.0.18

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TuneFab DVD Ripper to narzędzie umożliwiające zgrywanie filmów z płyt DVD na dysk twardy komputera wraz z oryginalną ścieżką dźwiękową i napisami.

TuneFab DVD Ripper pozwala na konwertowanie filmów DVD do ponad 300 różnych formatów, takich jak: MP4, AVI, MOV, WMV i wielu innych. W związku z tym będziemy mogli je obejrzeć nie tylko na odtwarzaczu DVD lub komputerze wyposażonym w napęd obsługujący wspomniany nośnik, ale również na urządzeniach przenośnych, w tym smartfonach czy tabletach.

Należy wspomnieć, że TuneFab DVD Ripper posiada wbudowany edytor, który pozwala na zmodyfikowanie jasności czy też nasycenia kolorów w filmach oraz umożliwia dodanie licznych efektów specjalnych. Istnieje również opcja połączenia kilku obrazów w jeden plik.

W przypadku TuneFab DVD Ripper na uwagę zasługuje także szybkość działania. Konwertowanie filmów przebiega wyjątkowo sprawnie, a producent chwali się, że cała operacja zajmuje sześć razy mniej czasu niż w przypadku innych aplikacji tego typu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań484
Data aktualizacji4 kwi 2019
Rozmiar pliku1.91 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
TuneFab DVD Ripper ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)