TuneFab Screen Recorder ikona

TuneFab Screen Recorder2.1.16

WindowsMultimediaPrzechwytywanie wideoTuneFab Screen Recorder
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TuneFab Screen Recorder to narzędzie służące do rejestrowania aktywności użytkownika na komputerze. Dzięki niemu możemy przygotować rozmaite prezentacje multimedialne, samouczki w formie materiałów wideo i nie tylko.

Po uruchomieniu TuneFab Screen Recorder na ekranie zobaczymy bardzo czytelny, nowoczesny interfejs aplikacji, przedstawiający jej kluczowe opcje, takie jak nagrywanie filmów, rejestrowanie dźwięku oraz wykonywanie zrzutów ekranowych. Otrzymamy również możliwość zdefiniowania ustawień nagrywania, ustalając przede wszystkim rozdzielczość ekranu, nagrywany obszar (cały ekran lub jego fragment), źródło dźwięku, a także wybierając czy aplikacja ma rejestrować obraz z kamery internetowej, o ile została ona podłączona do komputera.

TuneFab Screen Recorder ma wiele zastosowań. Oprócz tych, które wymieniono na wstępie, aplikacja idealnie nada się do rejestrowania obrazu z gier komputerowych w celu przygotowywania materiałów typu let’s play, nagrywania filmów i seriali do późniejszego uruchomienia w trybie offline czy też wyodrębniania ścieżki dźwiękowej z plików wideo. Za sprawą tego narzędzia można bez problemu nagrywać wideorozmowy przeprowadzane za pomocą komunikatorów.

TuneFab Screen Recorder umożliwia także edytowanie filmów w czasie rzeczywistym. Po zakończeniu pracy możemy oczywiście zapisać projekt na dysku twardym komputera, a także udostępnić go wybranym użytkownikom za pośrednictwem doskonale znanych mediów społecznościowych, takich jak np. YouTube, Facebook, Instagram czy Twitter.

Wśród formatów plików wideo obsługiwanych przez TuneFab Screen Recorder znajdziemy: MP4, WMV, MOV, F4V, AVI, GIF, MP3, M4A, AAC i inne. Jeśli chodzi o grafiki, to narzędzie pozwala na zapisywanie obrazów do plików o rozszerzeniach: JPG, PNG, BMP, GIF oraz TIFF.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań160
Data aktualizacji16 lis 2018
Rozmiar pliku2.04 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
TuneFab Screen Recorder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)