WindowsObsługa urządzeń mobilnychSynchronizacja urządzeń mobilnychTuneFab WeTrans
TuneFab WeTrans ikona

TuneFab WeTrans2.0.12

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TuneFab WeTrans to aplikacja umożliwiająca łatwe kopiowanie multimediów i innych plików z dysku twardego komputera na urządzenia przenośne firmy Apple bądź odwrotnie.

Korzystanie z programu nie sprawi nikomu większych problemów. Po podłączeniu iPoda, iPada lub iPhone’a do peceta otrzymamy możliwość importowania i eksportowania plików, dzięki czemu łatwo i szybko przeniesiemy je między systemami iOS, a Windows.

Poza opcją wgrywania utworów, filmów, zdjęć i jakichkolwiek innych danych, TuneFab WeTrans oferuje także możliwość sporządzania kopii zapasowej. Warto zrobić użytek z tej funkcji, by na wszelki wypadek utworzyć back-up listy kontaktów czy posiadanych SMS-ów.

TuneFab WeTrans oddaje do dyspozycji także inne, ciekawe rozwiązania. Za pomocą tego narzędzia przygotujemy nowe dzwonki na telefon, będziemy mogli zarządzać kontaktami (np. dodawać lub usuwać numery), a także konwertować zdjęcia w formacie HEIC do plików JPEG lub PNG.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań124
Data aktualizacji1 sty 2020
Rozmiar pliku1.70 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
TuneFab WeTrans ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)