AndroidMultimediaRadia internetoweTuneIn Radio
TuneIn Radio ikona

TuneIn Radio

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TuneIn Radio to aplikacja pozwalająca na dostęp do dziesiątek tysięcy stacji radiowych z całego świata. Program działa na zasadzie odtwarzania strumieniowego, czyli pobiera dane za pośrednictwem łącza internetowego. Przez to niewymagane są słuchawki ani obsługa radia w urządzeniu, ale warto mieć do dyspozycji stabilne łącze.

Dostępne stacje radiowe zgrupowane są według gatunku puszczanej w nich muzyki. Owych grup jest bardzo dużo i z pewnością zawsze znajdzie się coś, co może użytkownika zainteresować. Oprócz stacji internetowych z całego świata możliwe jest oczywiście słuchanie strumieni najpopularniejszych polskich radiostacji jak Radio ZET czy RMF FM. Aplikacja daje możliwość wyszukiwania stacji radiowych na podstawie kilku kryteriów, jak język audycji, gatunek lub lokalizacja.

W łatwy sposób odnaleźć można lokalne radio i być na bieżąco z informacjami z danego regionu. Ciekawostką jest możliwość dodania swoich ulubionych stacji do listy, przez co dostęp do nich jest błyskawiczny. Obsługiwane są także widżety.

Wersja darmowa nie oferuje możliwości nagrywania audycji oraz wyświetla reklamy. Aplikacja, pomimo angielskiej wersji językowej, prezentuje gatunki muzyczne po polsku.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentTuneIn Inc
Liczba pobrań8 238
Data aktualizacji16 kwi 2024
Rozmiar pliku9.20 MB
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna (adware)
TuneIn Radio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)