WindowsAkcesoriaInne akcesoriaTunlookup
Tunlookup ikona

Tunlookup2.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Tunlookup to słownik, dzięki któremu w błyskawicznym tempie przetłumaczymy dowolne wyrazy lub całe zdania.

Podobnie, jak w przypadku Tłumacza Google czy też innych narzędzi tego typu, tłumaczenia przeprowadzane za pomocą Tunlookup nie stoją na wysokim poziomie, pozwalając jedynie zrozumieć kontekst zdania. Po przetłumaczeniu ich ciężko mówić tu o poprawnej składni czy gramatyce, dlatego też nie można korzystać z Tunlookup, by przekleić przetłumaczony tekst do wiadomości e-mail czy też komunikatora internetowego.

Po wpisaniu wyrazu czy też całego zdania w głównym oknie programu Tunlookup sami musimy określić język źródłowy i docelowy spośród kilkudziesięciu dostępnych (aplikacja niestety nie potrafi sama go wykryć). Dostępna jest natomiast opcja zapisywania wcześniejszych tłumaczeń za pomocą jednego kliknięcia.

Tunlookup można zminimalizować do zasobnika systemowego, by w dowolnym momencie szybko go szybko otworzyć, by dokonać tłumaczenia. Aplikacja w znikomym stopniu obciąża system operacyjny.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań204
Data aktualizacji1 sty 2018
Rozmiar pliku28.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Tunlookup ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)